natisni E-pošta

< nazaj

TEKOČE DOGAJANJE V FEBRUARJU 2012

1. FEBRUAR

Dr. Matjaž Turinek: RODOVITNOST ZEMLJE (predavanje)

Začetek ob 17. uri v Biotehniški šoli Šempeter.

 

8. FEBRUAR

DELAVNICA OBREZOVANJA STARIH SADNIH DREVES
Zaradi nizkih temperatur je delavnica ODPOVEDANA.

 

9. FEBRUAR

Dobra misel
Terezija Nikolčič,  znana zeliščarka z ljubljanske tržnice:
KAR VAS ZANIMA O ZDRAVILNIH ZELIŠČIH
Začetek ob 17. uri v Biotehniški šoli Šempeter.
Že doma si pripravite pisna vprašanja, ki se vam porajajo v zvezi z zelišči, da jih boste na papirju oddali pred začetkom in bomo tako odmerjeni čas čim bolje izrabili za odgovore.

 

17. FEBRUAR

PRAKTIČNA IZDELAVA VRTNEGA KOLOBARJA
Začetek ob 17. uri v Biotehniški šoli Šempeter.
Kombinacijo predavanja in delavnice bosta vodili univ.dipl.ing.agr. Franka Ozbič in Olga Železnik
S seboj prinesite setveni priročnik in list papirja z vrisom svojega vrta.

 

 

Obveščamo, da je Ajdin kotiček v Majdinem gaju tudi v februarju odprt vsak petek od 17. do 19. ure. Najprej si izmenjamo naše pridelke, ponavadi po vnaprej dogovorjenih naročilih, nato pa steče debata na temo, ki je splošno zanimiva oz. trenutno aktualna in jo izberejo prisotni. Pridružite se nam kdaj.

 

 

POSEBNO OBVESTILO

V maju lansko leto (2011) je bila vplačana članarina za članstvo v našem društvu na ime Licen Peter, ker pa nimamo nobenega drugega podatka o imenovanemu, mu ne moremo pošiljati niti vabil (SMS) niti naših publikacij ali setvenega koledarja. Zato bi ga po tej poti radi obvestili, naj se nam javi na 031 881 250 (Savina Franko). Obenem prosimo člane, ki iskanega morda poznajo, naj ga na to obvestilo opozorijo ali pa posredujejo njegov naslov oz. telefonsko številko.
Če bomo tega našega člana na tak način izsledili, bomo še enkrat upravičeno lahko zapisali, da je internet zares odlična iznajdba.